Informace o mě


Vaše  Eva  Zeliana

Více...

Odjakživa mě zajímal pohyb a vše co se sportu týkalo. Od pěti let jsem tvrdila, že budu učitelkou tělocviku, aktivně jsem sportovala a sport byl můj život číslo jedna. Až úraz páteře v osmnácti letech, týden před přijímacími zkouškami, mne zastavil a mou vysněnou cestu posunul o několik let. 

Úrazem se mi vše otočilo o 180 stupňů a byla jsem nucela změnit také zaměření  vysoké školy. Vystudovala  jsem vysokou školu ekonomickou a během studií se seznámila s manželem a vdala. S tělem jsem musela pracovat jak fyzicky, tak také psychicky a snažila jsem se pochopit různé souvislosti, které mi tělo ukazuje.
Poznala jsem spousty úžasných lidí, kteří mě obohatili a pomohli mi posunout se na mé cestě. Naše fyzické tělo je odrazem našeho vnitřního stavu a je důležité s ním spolupracovat. Výsledkem je život v radosti.

Ráda předávám své zkušenosti dál, zejména dětem, které jsou ještě čisté, otevřené a bezelstné. Těší mě, když žijí radostně a v harmonii.

Z kurzů, které jsem absolvovala  jsem si vzala od každého něco, vzájemně to propojila a sestavila program cvičení pro děti - Harmonie pohybem.

 


Působím v Praze a okolí, těším se na setkání s Vámi.

Eva  Zeliana